Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

714 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Silvestre-Genoa, eshte vendosur takimi

SKY – Silvestre-Genoa, eshte vendosur takimi
Xhorxh Gellci

Sipas asaj qe raporton Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport, presidenti i Genoas Enrico Preziosi ka vendosur nje takim me agjentet e Matias Silvestre. Mbrojtesi zikalter eshte kthyer ne nje objektiv per Genoan, por ngelet per te kuptuar nese do e pranoje kete destinacion pasi ka refuzuar Parmen disa dite me pare.

Gjithsesi, ashtu si per Schelotto, Interi ka qene i qarte edhe me Matias Silvestre, dhe ai eshte jashte projektit per sezonin e ardhshem, keshtu qe eshte i detyruar te pranoje nje nga destinacionet qe do i propozohen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.