Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

198 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sport zbulon: “Allegri rekuperon tre lojtare te rendesishem per ndeshjen ndaj Interit: ne fushe do jete edhe…”

Sky Sport zbulon: “Allegri rekuperon tre lojtare te rendesishem per ndeshjen ndaj Interit: ne fushe do jete edhe…”
Inter Club Staff

Sky Sport Italia diten e sotme ka treguar te rejat e fundit nga skuadra e Allegrit ne prag te Juventus-Inter qe do te luhet fundjaven qe vjen.

Sipas tyre, dita e djele ka qene nje dite e gezuar per tranjerin Allegri i cili ka pare qe ti rekuperohen disa lojtare te rendesishem.

“Lajmet kane qene te mira per hir te vertetes nga te gjitha anet per Allegrin qe ka qene i shqetesuar per mungesat dhe per Interit.”

“I pari lajm i mire ka ardhur nga Columbia, ku Cuadrado ka marre nje karton te verdhe dhe eshte skualifikuar per nje ndeshje.”

“Keshtu ai eshte kthyer me shpejt ne Itali. Nderkohe, tranjeri i Juventusit ka marre vesh gjithashtu se edhe Vlahovic eshte i rekuperuar.”

“Problemi qe e ka ndaluar ate qe te shkoje ne grumbullim me Serbine duket totalisht i rekuperuar tashme dhe ai do te stervitet me skuadren.”

“Nderkohe, nuk mbaron me kaq, sepse ne grup per Juventusin pritet te rikthehet edhe Zakaria, mesfushori qe ka qene i demtuar.”

“Ne prag te Interit nderkohe po permiresohet edhe Alex Sandro, edhe ky prej disa kohesh i demtuar dhe jashte fushave.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.