Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

847 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky Sports UK – Inter, zbulohet oferta e fundit per United. Ka nje problem, sepse Manchester United kerkon akoma me shume!

Sky Sports UK – Inter, zbulohet oferta e fundit per United. Ka nje problem, sepse Manchester United kerkon akoma me shume!
Inter Club Staff

Tashme Interi eshte rikthyer fuqishem ne gare per Romelu Lukaku diten e sotme pas lajmeve te fundit qe vijne nge Anglia por jo vetem.

Edhe mediat italiane flasin per dicka te njejte sepse eshte pare se Juventusi ka deshtuar ne kete drejtim totalisht.

Tashme Interi po mendon per nje oferte te re dhe nje sulm te mirefillte sepse sic e kemi thene edhe disa here ne te kaluaren, sulmuesi i United mbetet deshira me e madhe e Contes.

Sipas te rejave me te fundit nga Sky Sports News oferta e zikalterve do te behet per ceshtje oresh, por sipas tyre, kjo oferte do te jete me e ulet se cmimi qe kerkojne Red Devils.

Skuadra e Manchester United nuk deshiron ama 83 milione euro, aq sa mendohet se do te ofroje Interi po me shume.

Sipas Sky Sport News ata kerkojne 79 milione sterlina qe jane te barabarta me 86,4 milione euro.

Interi nuk deshiron te paguaje kaq shume dhe shanset e Lukaku mbase sot jane me te larta per te qendruar se sa per tu larguar, tregon Sky UK. Gjithesesi ky per momentin mbetet nje hamendesim i Sky dhe priten lajme te reja ne oret ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.