Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

3,067 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Thohir kerkon nje Cambiasso ne Madrid. Emri i duhur eshte

SKY – Thohir kerkon nje Cambiasso ne Madrid. Emri i duhur eshte
Xhorxh Gellci

Erick Thohir kerkon nje Cambiasso. Jo Cuchu-n, me te cilin akoma nuk eshte folur per rinovim, por nje lojtar qe mund te kete impaktin qe kishte Cambiasso ne 2004: kosto e ulet dhe shume ‘pune’.

Presidenti zikalter do te flase me kolegun Florentino Perez gjate ketyre diteve, dhe po perqendrohet mbi Carlos Henrique Casemiro, mesfushor i vitit 1992 qe Interi e kerkonte prej kohes te Sao Paulo.

Pervec Morata, ai do te jete nje nga pikat kryesore te diskutimit Thohir-Perez. Me shpresen per te gjetur nje tjeter goditje Made in Madrid, pas atyre te tipit Esteban Cambiasso dhe Wesley Sneijder.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.