Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

morata

Real Madrid ne bisedime me agjentin e Morata. Por mundesite per rinovim sot nuk jane konkrete

02/05/2014, 13:33 |

Ne Casa Blanca ka akoma optimizem rreth mundesise per te rinovuar kontraten e Alvaro Morata-s. Dirigjenca e Real Madrid ka filluar kontaktet me agjentin e lojtarit, me shpresen per ta mbyllur brenda muajit maj bashke me firmen e … Read More

Morata: “Inter ofron 22 milione por ka nje problem. Dzeko kushton 20 milione por fiton…

24/04/2014, 9:53 |

I shoqeruar nga Piero Ausilio, presidenti zikalter, Erick Thohir, nuk ka humbur kohe me fjale dhe eshte prezantuar ne Madrid duke qene i pranishem ne ndeshjen midis Ral dhe Bayern. Mundesi e mire per te vendosur marredhenie te mira me … Read More

SKY – Thohir kerkon nje Cambiasso ne Madrid. Emri i duhur eshte

23/04/2014, 15:33 |

Erick Thohir kerkon nje Cambiasso. Jo Cuchu-n, me te cilin akoma nuk eshte folur per rinovim, por nje lojtar qe mund te kete impaktin qe kishte Cambiasso ne 2004: kosto e ulet dhe shume ‘pune’.

Presidenti … Read More

Nga Spanja – Morata ka zgjedhur Interin per te ardhmen

17/04/2014, 15:44 |

Presidenti Thohir, e ka permendur disa here emrin e Alvaro Morata si perforcim te mundshem per sulmin, duke e percaktuar si nje “perforcim te mirepritur”. Nga Spanja vijne sinjale qe lojtari jo vetem qe do te lere Madridin, … Read More

De Grandis promovon Morata-n: “Do te besoja tek ai”

17/04/2014, 14:05 |

I intervistuar ne SkySport24, Stefano De Grandis shpeh preferencen e tij per te ardhmen e sulmit zikalter. “Inteligjente te investojne te nje i ri, keshtu qe do te promovoja ‘Morientesin e Ri’. Morata ka shenuar ne te gjitha grupmoshat … Read More

Thohir ne levizje: takim ne Madrid me Perez per Morata.

16/04/2014, 12:47 |

Do te jete nje Pashke shume intensive per Erick Thohir. Pervec gjysmefinaleve te Champions League qe do te luhen ne 22 dhe 23, ne daten 24 prill eshte parashikuar nje konference shtypi e perbashket mes Erick Thohir dhe … Read More

Gati oferta e Interit per Morata. Reali i gatshem per te hyre ne bisedime?

28/03/2014, 11:18 |

Jo vetem futboll i luajtur ne shtepine Inter por edhe shume merkato. Te rejat me te fundit vijne nga Spanja ku jane te bindur qe se shpejti Interi do te prezantoje nje oferte zyrtare per Alvaro Morata. Talenti i Real … Read More

Thohir: “Do te marrim nje sulmues”. Dzeko i perzgjedhuri, Torres i sigurte, Morata rasti i duhur. Profilet e secilit dhe shifrat

25/03/2014, 16:49 |

Dzeko, Torres ose Morata? Edhe une i kam degjuar keto emra. Mbase njera nga keta te tre mund te vi me te vertete. Sulmuesi qe do te vi duhet te kete nje moshe mesatare midis Palacios dhe Icardit. … Read More

Interi ne ndjekje te nje sulmuesi. Per anglezet, objektivi i pare nuk eshte Dzeko…

10/03/2014, 19:42 |

Interi eshte shume i vendosur te sfidoje Arsenalin per vlerjen e sulmuesit te Real Madrid Alvaro Morata.

Lojtari i shpresave spanjolle ka vetem 13 paraqitje me Realin kete vit dhe ka pare pozicionin e tij ne … Read More

Merkato -4. Inter, tani ose kurre më. Vucinic…

27/01/2014, 12:07 |

Mungojne 4 dite deri ne fund te merkatos. Te premte ne oren 23 do te mbyllet sesioni dimeror ose sic quhet, merkatoja e riparimit.

Inter eshte ne nje situate shume delikate, arsye per te cilen, nese … Read More

Marotta: “Eshte e pamundur qe te nenshkruajme me Alvaro Moratan.” Ka mbetur vetem Interi?

16/01/2014, 23:12 |

Gjate dites mediat Italiane kane deklaruar se Inter dhe Juventus jane te interesuara per lojtarin e Real Madrid, Morata. Ai supozohet te kushtoje diku rreth 13 Milione euro dhe para pak minutash drejtori sportiv i Juventus, Beppe MarottaRead More

Agj. Cicchetti ne FcIN: “Morata tek Interi mund te behet, kerkon qe te largohet nga Madridi. Guarin tek Atletico Madrid? Situata”

16/01/2014, 16:34 |

Interi eshte ne ndjekje te Alvaro Morata. Zerat sa vijne e shtohen dhe vijne konfirmimet e para. Sot ne te gjitha mediat flisnin per kete, edhe ne Spanje. Per ta sqaruar me shume se cfare po ndodh Gianfranco Cicchetti, ekspert … Read More