Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 1, 2020

Scroll to top

Top

casemiro

Rabiot-M’Vila-Casemiro: Mundet! Ja detajet e tre tratativave…

05/07/2014, 14:47 |

Cambiasso eshte larguar. Guarin ka valizhet tek koka e krevatit dhe Kuzmanovic shume shpejt do te largohet. Mesfusha e Interit rrezikon te pesoje ndryshime te medha, dhe sic ndodh shpesh ne te tila raste per tre emrat qe … Read More

Record – Casemiro tek Interi: Tratativa eshte e avancuar. Benfica kerkon ta rrembeje…

30/06/2014, 15:08 |

Interi deshiron te vere duart sa me shpejte mbi Casemiron por Benfica po tenton ta rrembeje ate nga Reali perpara Interit.

Kete gje shkruan e perditshmja Portugeze Record e sipas tyre, Luzitanet jane te bindur se … Read More

Gazzetta – Casemiro eshte nje piste serioze: Ne rast shitje, Reali deshiron…

29/06/2014, 11:49 |

Tema e mesfushes vazhdon te jete nje nga temat me te diskutuara te merkatos zikalter.

Mazzarri insiston ne emrat e tij, nderkohe nga Russia pritet te vije me siguri M’Vila. Shpresa per ardhjen e Berhamit mbetet, … Read More

GdS – Mediano, rishfaqet Casemiro! Per Behramin…

17/06/2014, 9:57 |

Nder emrat e shumte, rishfaqet serish nje njohje e vjeter per rolin e medianos: Casemiro. Sipas Gazzetta dello Sport, profili i brazilianit eshte kthyer serish ne mode pas ok-it te Ancelotti per largimin e futbollistit ne forme huazimi. … Read More

TMW – Raste nga Spanja: Interi qendron vigjilent

02/05/2014, 13:17 |

Redaksia e TuttoMercatoWeb.com ka bere nje permbledhje e rasteve me te mira per merkato direkt nga kamponati spanjoll ne prag te merkatos verore, duke perjashtuar lojtaret qe, per arsye financiare, shume veshtire se mund te vijne ne Itali.

Read More

Mesfusha, Nilton shume prane, por jo vetem…

28/04/2014, 13:34 |

Nilton Ferreira Junior eshte emri qe duket me prane per mesfushen e Interit. Drejtuesit zikalter jane nje hap larg arritjes te marreveshjes me Cruzeiron, dhe do u duhet te paguajne klauzolen prej 5,5 milion euro. Pra, tratativa eshte … Read More

SKY – Thohir kerkon nje Cambiasso ne Madrid. Emri i duhur eshte

23/04/2014, 15:33 |

Erick Thohir kerkon nje Cambiasso. Jo Cuchu-n, me te cilin akoma nuk eshte folur per rinovim, por nje lojtar qe mund te kete impaktin qe kishte Cambiasso ne 2004: kosto e ulet dhe shume ‘pune’.

Presidenti … Read More

Agj. Casemiro-s: “Inter? Me behet qejfi. Kemi folur qe…”

16/04/2014, 15:26 |

Flet ne mikrofonat e TuttoMercatoWeb.com Joseph Lee, agjenti i Casemiro-s, per merkaton dhe kontaktet qe ka patur me Interin persa i perket lojtarit ne fjale: Në kam folur me Interin per Casemiron? Po, kemi folur nderkohe qe po mbyllnim … Read More

Merkato -4. Inter, tani ose kurre më. Vucinic…

27/01/2014, 12:07 |

Mungojne 4 dite deri ne fund te merkatos. Te premte ne oren 23 do te mbyllet sesioni dimeror ose sic quhet, merkatoja e riparimit.

Inter eshte ne nje situate shume delikate, arsye per te cilen, nese … Read More