Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,131 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Tratativa per Toure e komplikuar, askush nuk ka thene qe eshte e thjeshte! Gjate javes…

Inter Club Staff

Pista qe te con tek Toure eshte komplikuar dhe kjo eshte kuptuar qe kur agjenti i lojtarit ka nenvizuar se City nuk ka asnje qellim qe ta shese.

SkySport23 ka folur per kete ceshtje dhe ka theksuar veshtiresite qe po has klubi zikalter. Media Italiane ka shtuar se ditet ne vazhdim e sidomos kjo jave do te jete fondamentale per te kuptuar nese lojtari nga Bregu i Fildishte do ti bashkohet skuadres se Mancios ose jo. Me pak fjale, Sky ka treguar edhe nje here se Interi dhe Mancini nuk jane dorezuar dhe po bejne gjithcka cfare eshte e mundur per te mare lojtarin ne Milano. Sot per sot duket shume e veshtire, por merkato mbyllet ne shtator. Deri atehere mund te ndodhe gjithcka.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.