Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 22, 2019

Scroll to top

Top

1,006 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SPECIALE – Foto e postuar sot nga Modric tregon se qendron? Ja cfare ka postuar ai ne 3 vitet e kaluara…

SPECIALE – Foto e postuar sot nga Modric tregon se qendron? Ja cfare ka postuar ai ne 3 vitet e kaluara…
Inter Club Staff

Te shumte ishin ata qe menduan sot se pasi Luka Modric postoi dy ‘story’ ne profilin e tij ne instagram, ai shprehu deshiren per te qendruar ne Madrid.

Modric ne mengjes postoi dy foto ku shkroi “Back to work” qe ne shqip do te thote “Rikthim ne pune”, por ne pershkrimet e fotove munguan fjale per Real Madrid apo ndonje emoji me ngjyrat e Real.

E vetmja gje qe kishte lidhje me Realin, ishte bluza e stervitjes qe mbante veshur Modric.

Por a do te thote kjo se Modric qendron? Kete gje nuk e di askush tashme edhe pse e ardhmja e tij eshte plot me pikepyetje e natyrisht qe nuk mund te kuptohet nga nje story ne instagram.

Por me poshte, mund te shikoni postimet qe ka bere Modric ne veren e 2016, ne veren e 2017 dhe sot kur eshte rikthyer ne stervitje me Realin pas pushimeve.

Nese postimet ju duken te njejta apo nese Modric duket me te njejten deshire si tre vitete e fundit, atehere do te thote qe ai deshiron te qendroje. Por gjithesesi mendimi po jua leme ta krijoni vete:

Foto e postuar nga Luka Modric ne veren e 2016, pas pushimeve verore:

Image may contain: one or more people and text

Foto e postuar nga Luka Modric ne veren e 2017, pas pushimeve verore:

Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting

Foto e postuar nga Luka Modric po ne veren e 2017, pas pushimeve verore:

Image may contain: one or more people, people playing sport, outdoor and text

Nderkohe, kjo ka qene foto e postuar sot nga Modric: 

Image may contain: one or more people and text

Vetem nje ‘Back to work’ kesaj radhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.