Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

619 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sport Mediaset zbulon: “Inter, Conte i ka paralajmeruar te gjithe: nga neser do te rikthehet nga minuta e pare…”

Sport Mediaset zbulon: “Inter, Conte i ka paralajmeruar te gjithe: nga neser do te rikthehet nga minuta e pare…”
Inter Club Staff

Nje dite shume e rendesishme ajo e Interit kjo sot, sepse zikalterit jane nisur per ne Ukraine per ndeshjen e Champions League.

Zikalterit do te perballen me nje kundershtar qe e kane pasur perballe vetem pak muaj me pare ne UEFA Europa League.

Pavarsisht se Interi ne ate ndeshje fitoi me nje rezultat teper te thelle, 5-0, edhe pse ishte nje gjysmefinale, sipas Sport Mediaset, Conte eshte shume i shqetesuar.

“Conte i ka paralajmeruar te gjithe: neser do te jete totalisht nje histori tjeter ne krahasim me ate qe ka ndodhur ne gjysmefinale te Europa League.”

“Frika me e madhe e Contes eshte pikerisht nje situate hipotetike ku lojtaret e tij per shkak te atij rezultati do e merrnin lehtshem ate sfide.”

“Por ai ka folur edhe me skuadren dhe i ka thene se neser do te rikthehen “Big”-et ne formacion.

“Qe tek De Vrij e deri tek Hakimi dhe Barella, lojtare keta qe nuk kane luajtur nga minuta e pare ndaj Genoas.”

“Nderkohe, Lautaro Martinez pritet te luaje ne sulm qe nga minuta e pare bashke me Lukaku. Eriksen kete ndeshje do e nise nga stoli.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.