Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2021

Scroll to top

Top

566 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SportMediaset zbulon gjithcka: “Eriksen largohet, por a e dini me ke do te zevendesohet? Pikerisht me…”

SportMediaset zbulon gjithcka: “Eriksen largohet, por a e dini me ke do te zevendesohet? Pikerisht me…”
Inter Club Staff

Duket se ka me te vertete shume pak dyshime ne kete moment: Christian Eriksen eshte shume afer largimit nga Interi.

Ne merkaton e ardhshme te janarit, danezi mund te largohet nga Milano e dicka e tille mund te ndodhe edhe me titull perfundimtar.

Kete gje e mbeshtet ne keto caste Sport Mediaset, e cila nenvizon se si mesfushori danez eshte gjithmone e me shume larg Interit.

Televizioni itlaian tregon se ne kete mes, Eriksen do te largohet, por per te eshte gjetur edhe zevendesuesi menjehere.

Eriksen largohet, por a e dini me ke do te zevendesohet? Pikerisht me Leandro Paredes, ish-lojtarin e Romes per te cilin po perflitet shume keto dite.”

“Tranjeri zikalter eshte ai qe e ka zgjedhur vete emrin e argjentinasit per te ardhmen, duke ja kerkuar specifikisht Marottes.”

“Ne mungese te Brozovic dhe Sensit, ai mund te jete lojtari qe mund ti jape cilesi Interit, ashtu si beri edhe pak dite me pare me kombetaren e tij te Argjentines.”

“Me pak fjale, nje shkembim lojtaresh me PSG nuk eshte aspak nje ide pa baza. Eriksen ne Paris dhe Paredes ne Milano mund te ndodhe vertete.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.