Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

110

Inter, ne treg nje bluze speciale per 110 vjetorin: Duhet te nxitoni, jane vetem 110 cope ne total!

10/03/2018, 16:26 |

Dje Interi mbushi 110 vjet dhe nje numer kaq i rendesishem per zikalterit u festua ne menyren me te denje te mundshme me nje darke gala ku me ane te nje ceremonie kater legjenda zikalter u futen pergjithmone ne historine … Read More

Inter, fjalet me te bukura per 110 vjetorin tend vijne nga Julio Cesar: “Klub i dashur, faleminderit…”

09/03/2018, 18:13 |

Eshte urimi i Julio Cesar mbase urimi me i bukur per Interin ne diten e 110 vjetorit te saj ku urimet nuk kane qene te pakta.

Ai ka mbrojtur porten e Interit per 7 sezone me radhe, 300 ndeshje ne … Read More

Perseri Ronaldo: “Une e di cfare do te thote Inter. Ne jeten time ky klub…”

09/03/2018, 15:54 |

I ftuar nderi per publikimin e atleteve te reja ‘Mercurial’ ne nje nga dyqanet Nike ne qender te Milanos, ish-lojtari zikalter, Fenomenti Ronaldo eshte rikthyer te flase per Interin qe sapo ka mbushur 110 vite histori.

Keto jane fjalet e … Read More

Gazzetta – Te gjitha detajet e festes se 110 vjetorit te Interit: sa shume legjenda!

06/03/2018, 17:26 |

Te dielen ne darke per Inter-Napoli, spektakli do te jete unik ne Meazza.

Gjithcka me lart, fale festes se 110 vjetorit te Interit qe pritet ta beje kete ndeshje shume speciale. Pavarsisht dy muajve te fundit teper zhgenjyes per zikalterit, … Read More

Inter mbush 110 vjet: super gala nga ana e klubit. Pritet Ronaldo Fenomeni?

27/02/2018, 13:28 |

Inter mbush 110 vjet ne 09 mars dhe festa do te jete e dyfishte. Ne diten e ditelindjes eshte parashikuar nje darke gala me shume lojtare te se kaluares.

Nder keta, sic tregon La Gazzetta dello Sport, disa do te … Read More