Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

asambleja

Zhang Jr: “Babai im rri zgjuar deri ne 4 te mengjesit per te pare Interin”. Nderkohe, kurse Italishtje per Suning…

29/10/2016, 10:27 |

Zhang Jindong, pronari i Interit e ka thene edhe me pare qe Interi per te nuk eshte biznes, eshte nje pasion, nje ure me Europen, nje menyre per te treguar fuqine e Suning dhe per te treguar se … Read More

Asambleja e aksionereve ka perfunduar, aprovohet bilanci: Ne rregull me FPF. Flet edhe Zhang…

28/10/2016, 12:47 |

Perfundon keshtu asambleja e aksionereve te Interit, pas pak fillon konferenca per shtyp.

Ora 12.10 – Scarpini nga Inter Channel tregon se cfare ka ndodhur keshtu kete mengjes: “Jane prezantuar te gjitha rezultatet financiare te Interit gjate asamblese … Read More

Sky – Ja cfare pritet te ndodhe sot tek asambleja e aksionereve te Interit. Gjate konferences…

28/10/2016, 10:28 |

Silvia Vallini ne lidhje direkte me Sky Sport, ka folur per asamblene e aksionereve te Interit e cila do te filloje rreth ores 10:30 dhe ka zbuluar se cfare pritet te ndodhe sot.

Pika me kryesore … Read More

Mancini-Suning, ja takimi ndermjet paleve. Rinovim dhe plan i madh merkatoje! Lajmi…

25/06/2016, 10:39 |

Per pak fillon era e re Suning, ne daten 28, asambleja e jashtezakonshme e Interi do te shenoje hyrjen ne klub te grupit aziatik. Kjo eshte ajo qe tregohet nga e perditshmja Italiane Gazzetta dello Sport, qe shpjegon … Read More