Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

bonolis

“Juventusi nuk duhej derguar ne Serie B ne 2006 por duhej shkrire si skuader fare sepse…”

30/04/2018, 19:31 |

Nuk mund te jesh tifoz i Interit dhe pas asaj qe ndodhi te shtunen ne fushe te mos ndjesh neveri ndaj nje skuadre si Juventusi.

Edhe gazetari i njohir italian Paolo Bonolis ka folur pikerisht per gjithcka cfare ndodhi ne … Read More

Bonolis: “Derbi eshte i paparashikueshem. Shikoni Ascolin dje sa probleme i hapi Real Madrid…”

04/04/2018, 14:49 |

Gjate nje transmetimit te RMC Sport ‘Maracana’, Paolo Bonolis, drejtues emisionesh teper i njohur ne Itali dhe tifoz zikalter ka folur edhe per derbin e Milanos qe do te luhet per pak ore duke folur per Interin por jo vetem.

Read More

Bonolis shpartallon Pereiran: “Ka 100 mushkeri? Atehere…”.

02/10/2013, 15:24 |

Ne mikrofonat e Centro Suono Sport, Paolo Bonolis shpreh mendimin e tij per ndeshjen e se shtunes midis Interit dhe Romes: “Dy skuadra qe kane ambicjet e tyre te papritura. Te dyja kane vetem nje impenjim, kampionatin dhe me … Read More