Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Camara

Mancio i sigurte qe do te bleje 2-3 Top Player. Camara per Allan? Obi-Genoa. Portieri…

29/05/2015, 12:31 |

Pavarsisht deshperimit per sa i perket ceshtjes Toure, Mancini, sipas Gazzetta dello Sport, eshte e bindur qe te pakten 2/3 lojtare te medhenj dhe me peshe do te vijne. E

sigurte qe te rendesishme do te … Read More

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

05/05/2015, 21:11 |

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te … Read More

Camara: “Shpresoj qe te luaj shume shpejt ne Serie A. Endrra ime tani eshte…”

08/03/2015, 13:24 |

Eshte ai njeriu i momentit: Gaston Camara. Eshte nje vlere e shtuar e Inter Primavera, i afte te mare perdore skuadren dhe te shtyje shume perpara.

Gaston shkelqeu edhe sot ne Derbyn e Primaveres ndaj Milanit, … Read More

Cesena-Inter, te grumbulluarit e Mazzarrit: Dy lojtare surprize nga Primavera…

25/10/2014, 16:27 |

Me rastin e ndeshjes se neserme ne transferte ndaj Cesenas, tekniku Walter Mazzarri, duke pare edhe demtimin e Fredy Guarin ka grumbulluar tek Interi i madh edhe Gaston Camara me George Puscas.

Dy djem te Primaveres … Read More