Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Gabbiadini

Pedulla: “Inter, nga Joao Mario e deri te Witsel: te rejat e fundit”

15/07/2016, 0:48 |

Ne shtepine e Inter eshte qetesi. Qetesi totale. Por punohet ne dy tabolina, po flasim per objektiva primare.

Misioni i Kia Joorabchian dhe Pini Zahavi ne Portugali per Joao Mario nuk eshte konfirmuar zyrtarisht ne shtepine … Read More

Napoli punon per Santon, Interi deshiron nje lojtar ne hyrje: kontakt per Gabbiadinin

15/07/2016, 0:16 |

Inter po punon me Napolin per Davide Santon.

E ardhmja e mbrojtesit zikalter mund te jete te skuadra e Sarrit. Por ne kete operacion Interi deshiron te perfshij nje lojtar ne hyrje.

Ne fakt zikalterit … Read More

Berardi dhe Candreva i kanë thënë ‘po’ Interit: situata. Gjithcka e kryer për Caprarin, Gabbiadini dhe Borini janë alternativat

30/06/2016, 10:41 |

Rrugët që dërgojnë tek Domenico Berardi dhe Antonio Candreva – objektivat e konfirmuar nga vetë Erick Thohir – nuk janë të thjeshta. Por zikaltërit, tashmë kanë marrë miratimin e të dy lojtarëve, kështu shkruan e përditshmja Gazzetta dello … Read More

Inter, objektivi është një thesar prej 40 milionësh. Nevojiten për krahun e djathtë: në fletoren e Mancios katër emra

22/05/2016, 8:01 |

Vazhdon gjuetia e Interit për lojtarin i cili do ta kompletonte repartin e sulmit. Agjentët 007 të zikaltërve, janë vënë në punë që t’i dhurojnë Mancinit një sulmues krahu të cilit ai ia ka shumë nevojën. Gazzetta dello … Read More