Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Gardini

Corriere dello Sport – Plusvalencat ok dhe lojtaret big qendrojne: Inter, nje kryeveper! Vitin tjeter…

30/06/2018, 12:58 |

Plusvalencat jane kompletuar dhe 45 milionet per te kenaqur UEFA-ne jane arritur.

Gardini, Ausilio dhe krahu i tij i djathte Baccin, kane qene autore te nje kryevepre te vertete duke arritur plusvalencat pa prekur lojtaret e rendesishem.

Po flasim … Read More

Sky – Inter, dirigjenca ne Appiano: eshte rishikuar ndeshja me Spallettin. Dy rastet ku…

29/04/2018, 17:26 |

Me ndeshjen Inter-Juventus te perfunduar, sot dirigjenca e Interit ka qene e pranishme ne Appiano Gentile.

Sic raporton Sky Sport, drejtuesit e Interit kane qene ne qendren stervitore zikalter per t’i qendruar afer skuadres.

Spalletti, Ausilio dhe Gardini jane … Read More

Mbrojtja 2017/2018: kantier i hapur ne shtepine Inter. Drejtuesit zikalter…

09/03/2017, 11:57 |

Mbrojtja do te jete reprati qe do te investohet me shume nga drejtuesit zikalter ne merkaton e veres.

Drejtori sportiv Piero Ausilio dhe CFO, Gardini (te dy ne pritje te rinovimit te kontratave) do te nderhyrjne … Read More

Gazzetta – Zhang dhe Thohir ne Milano: flitet per rinovimet!

13/09/2016, 10:37 |

Zhang Jindong dheErickThohir – perjashto ndonje impenjim profesional te oreve te fundit – priten te jene ne Milano ne fundin e javes qe te shijojne nga afer Derbyn e Italise.

La Gazzetta dello Sport shpjegon: “Delegazioni Suning … Read More