Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Ilicic

Presidenti i Atalanta: “Ilicic eshte i pashitshem. Vizitat mjeksore me Interin? Them se…”

17/05/2018, 18:34 |

Josip Ilicic eshte emri qe eshte lidhur me nje kalim te Interi gjate merkatos se veres.

Diteve fundit, zerat qe e shihnin ate si lojtar te ardhshem te Interit ishin rritur shume. Por duket se nuk eshte gjithcka keshtu.

Read More

PremiumSport – Ausilio, ne sulm edhe per Josip Ilicic: transferim ne stilin ‘Skriniar’! Ai do te kushtoje…

16/05/2018, 18:09 |

Nje Inter kaq aktiv ne merkato ka shume kohe qe nuk e shikojme. 

Ausilio eshte cmendur qe prej muajit mars, ku ka arritur te siguroje per Interin e vitit te ardhshem, lojtare me nje vlere te padiskutueshme dhe duke shpenzuar … Read More

Ausilio: “Tare? Nuk e kuptoj. Interi nuk luan piset: ja pse! Icardi qendron me ose pa Champions”

14/05/2018, 21:31 |

I intervistuar nga Sky Sport ne ceremonine e cmimit Gentleman, drejtori sportiv Piero Ausilio ka prekur temat e nxehta te klasifikimit dhe merkatos ne shtepine e Inter.

“Kemi fikur telefonat, nuk kemi pare asgje dhe i kemi kycur vetem ne … Read More

Inter, aks i merkatos me Atalantan: Bastoni arrin ne qershor, Ilicic e Barrow ne shenjester

12/05/2018, 14:27 |

Tratativa merkatoje ne aksin Inter-Atalanta.

Te dy klubet, pas shume operacioneve ne sezonet e kaluara mund te hapin disa tratativa te reja per merkaton e veres.

Operacioni i pare i perket Alessandro Bastonit, mbrojtesit te qendres qe eshte blere … Read More

Ilicic, kane filluar kontaktet e para me lojtarin nga Interi: ja detajet

11/05/2018, 20:23 |

Josip Ilicic eshte lojtari i ri qe futet ne vallen e emrave per merkaton e Interit.

Kete raporton Gianluca Di Marzio qe thote se klubi zikalter ka pasur tashme disa kontakte me agjentet e sllovenit.

Por nuk eshte vetem … Read More