Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

416 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, aks i merkatos me Atalantan: Bastoni arrin ne qershor, Ilicic e Barrow ne shenjester

Inter, aks i merkatos me Atalantan: Bastoni arrin ne qershor, Ilicic e Barrow ne shenjester
Bujar Berishaj

Tratativa merkatoje ne aksin Inter-Atalanta.

Te dy klubet, pas shume operacioneve ne sezonet e kaluara mund te hapin disa tratativa te reja per merkaton e veres.

Operacioni i pare i perket Alessandro Bastonit, mbrojtesit te qendres qe eshte blere nga Interi vitin e kaluar. Sic raporton calciomercato.com, mbrojtesi mund te arrij ne qershor.

Dy profilet tjera qe i interesojne dirigjences zikalter jane Josip Ilicic dhe Musa Barrow, dy lojtare qe kete sezon kane rene ne sy te klubi bergamask.

Behet fjale vetem per nje interesim dhe nje situate qe eshte ne hapat e pare te saj por qe mund te pershpejtohet gjate veres.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.