Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterHapoel

Preview Inter-Hapoel: De Boer do hedhe ne fushe nje 4-3-3 me Brozo, Palacio dhe Eder. Jashte Perisic…

15/09/2016, 10:01 |

Inter rikthehet ne Europe pas dy sezonesh.

Hera e fundit qe zikalterit luajten ka qene ndaj Wolfsburg me ate humbje te hidhur ne 1/8. Ishte Marsi 2015, Mancini sapo kishte mare drejtimin nga Mazzarri vetem pak … Read More

Sky – EL, ne sulm Eder, Palacio e Biabiany. Banega jashte. Hapesire per…

14/09/2016, 17:33 |

Andrea Paventi per Sky Sport 24 ka dhene te rejat e fundit per Interin ne prag te ndeshjes se Europa League neser kunder Hapoel.

Pavaresisht vullnetit per t’i dhene vazhdimesi formacionit, De Boer – i qete … Read More

Sky – EL, drejt Inter-Hapoel: mundesi per Brozovic dhe Melo

13/09/2016, 17:37 |

Para ndeshjes se pare ne Europa League, me nje numer te reduktuar te listes se lojtarve (sidomos mesfushoreve) Frank de Boer duhet t’i bej mire llogarit para se te hedh lojtaret ne fushe.

Pa portugezin Joao … Read More