Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Europe

Gazzetta – Inter vs Southampton, plazhi i fundit per De Boer? Nese shkarkohet, hipoteza eshte…

20/10/2016, 9:41 |

Ajo e sotshmja, kunder Southampton, mund te jete nje dopio ‘plazh i fundit’ per Interin.

Nje humbje sot ndaj Anglezeve do te sillte nje eleminim te sigurte per zikalterit ne Europa League dhe do te vinte … Read More

Preview Inter-Southampton: Banega jashte, Gnou ne 4-3-3. Eder nga 1? Ndersa Saints me Tadic, Long e Austin…

20/10/2016, 9:21 |

Ndeshje teper e rendesishme per Interin e Frank de Boer, e detyruar sot qe te fitoje medeomos 3 piket per te mos kompromentuar akoma me shume kete sezon qe sapo ka filluar.

Ne grupin K, gjerat … Read More

De Boer djeg perfundimisht Nagatomon: Dje ne tribune, Japonezi tashme eshte nje ceshtje…

30/09/2016, 9:49 |

Del ne pah ceshtja Yuto Nagatomo. Te pakten keshtu eshte per Corriere dello Sport.

“Dje, De Boer e ka derguar ne tribune Japonezin duke preferuar lojtarin e ri Zonta – lexohet tek e perditshmja Italiane -.Read More

Inter pa ‘shtyllen kurrizore’ fundoset: mungesa e Miranda, Joao Mario dhe Icardi sjell…

30/09/2016, 9:30 |

Humbja e dyte ne Europa League ka treguar nje realitet tashme: Interi pa titullaret e saj fundoset dhe ka konfirmuar se pa ‘shtyllen kurrizore’ kjo skuader qe eshte ende ne ndertim nuk di te gjeje vazhdimesi jo vetem … Read More

Inter, eshte e ndaluar te gabosh ndaj Sparta Prages. Motivi? 25 milione arsye!

29/09/2016, 9:22 |

Ka mijera motive per te bere mire ne Europa League, por i pari sigurisht qe eshte ai ekonomik, duke pare se nje fitore mund te sjelle ne shtepi nje shifer te afert me 25 milione euro.

Read More

Preview Inter-Hapoel: De Boer do hedhe ne fushe nje 4-3-3 me Brozo, Palacio dhe Eder. Jashte Perisic…

15/09/2016, 10:01 |

Inter rikthehet ne Europe pas dy sezonesh.

Hera e fundit qe zikalterit luajten ka qene ndaj Wolfsburg me ate humbje te hidhur ne 1/8. Ishte Marsi 2015, Mancini sapo kishte mare drejtimin nga Mazzarri vetem pak … Read More