Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

InterJuventus

Ansaldi nuk rekuperohet ne kohe dhe humbet Juventusin. Nagatomo nderkohe…

13/09/2016, 9:57 |

Lajme te keqija per Interin. Sipas asaj qe tregohet nga Gazzetta dello Sport, Ansaldi, do te jete i detyruar ta humbase ndeshjen e se dieles ndaj Juventusit.

Mbrojtesi i krahut te Interit po rekuperohet ende nga … Read More

Inter, 7 dite zjarri: Pescara, Hapoel dhe Juventus: Objektivi minimal eshte…

09/09/2016, 9:41 |

Do te nise te dielen nje jave kyce per Interin e ri me ne krye De Boer. 

Per rreth 48 ore do te luhet transferta e Pescares, pastaj debutimi ne Europa League kunder Hapoel Be’er ShevaRead More

Sport – Brozovic me rekord! Gjate ndeshjes Inter-Juventus ka vrapuar hic me pak se…

10/03/2016, 17:27 |

Ndeshja e Marcelo Brozovic kunder Juventus ne Coppa Italia, pervec performances se shkelqyer te kroatit, do te te kujtohet edhe per nje shifer qe te le me goje hapur.

Ne fakt, sipas gazetes katalane … Read More

Sport Mediaset – Mancini me 4-3-3 kunder Juves, kthehen Ljajic e Jovetic

01/03/2016, 15:09 |

Afrohet gjysme-finalja e kthimit ne Kupen e Italise kunder Juventusit dhe zikalterit pregaditen per t’u perballur me bardhezinjte duke ndryshuar akoma modulin sic raportohet nga Sport Mediaset.

Zgjedhjet pak a shume jane te obligueshme, vecanerisht ne … Read More

Sky – Hakmarrje e Juves per Dybala: I ofron 5 milion euro Icardit! Interi pergjigjet: As per 100 milion!

18/05/2015, 20:19 |

Gianluca Di Marzio qe nga studiot e Sky Sport ka vene pikat mbi ‘i’ per sa i perket merkatos se Interit dhe Juventusit, qe vazhdojne te ‘haen’ me njera tjetren.

Pas tentatives se Interit per Dybala … Read More