Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

isla

Di Marzio: Isla, Interi ka takuar agjentin. Me Juven…”

13/06/2013, 23:34 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky Sport komenton zerat e leshuara nga agjenti i Isla-s se mes tij e Interit mungojne vetem disa detaje: “Sot Interi ka takuar agjentin e Mauricio Isla, Claudio Vagheggi. Juventus dhe Udinese … Read More

FcIN.it – Isla, piste e nxehte. Lojtari do Interin. Palet po punojne keshtu…

11/06/2013, 16:12 |

Mauricio Isla eshte nje nga emrat me te nxehte per merkaton ne hyrje te Interit. Talenti kilen i krahut pelqehet shume tek Interi, qe e ndjek lojtarin qe nga viti i shkuar (perpara se ta merrte Juventus). Gjithashtu … Read More

Pres.Udinezes: “Interi ka kerkuar Bastan. Isla dhe Faraoni…”

07/06/2013, 14:58 |

Tani eshte gati nje tradite qe ne mes te Interit e Udinezes, ne tavolinen e merkatos, shume diskutime kane perfunduar ne menyre pozitive. Veren e kaluar u be nje shkembim Faraoni-Handanovic, kurse sot ka zera per transferimin e … Read More

Sky: Zuniga i pari, por kujdes per Basta-Isla

02/06/2013, 13:53 |

Nga siti i tij zyrtar, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio, jep te rejat mbi situaten e lidhur me lojtarin e krahut te djathteh qe mund te vije tek Inter ne sezonin e ardhshem: “Zuniga eshte ne vend … Read More

Kerkohen lojtare krahur. Per sulmin dhe mbrojtjen

31/05/2013, 11:44 |

Nisemi menjehere nga fakti qe loja e Mazzarrit bazohet shume tek lojtaret e krahur. Pervec Zuniges, kerkohen edhe emra te tjere, dhe i pari ne liste, sipas Gazzetta dello Sport eshte Basta i Udineses me Isla te Juventus … Read More