Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Jiangsu

Ja kush eshte Trent Sainsbury, australiani i pare qe do te veshe bluzen e Interit!

01/02/2017, 18:05 |

Ne menyre surprize, Interi ne diten e fundit te merkatos, goditi ne merkato dhe me sakte bleu nje lojtar ne mbrojtje: behet fjale per Trent Sainsbury, mbrojtes i datelindjes 1992, australian, por me pashaporte angleze, i teserueshem si … Read More

ZYRTARE – Trent Sainsbury vjen tek Interi deri ne qeshor 2017. Komunikata vjen nga Suning…

31/01/2017, 15:15 |

Vjen edhe zyrtarizimi i gjithckaje: Trent Sainsbury vjen tek Interi.

Mbrojtesi australian, i klasit 1992, me pashapote angleze, do te zevendesoje numerikisht Andrea Ranocchian ne repartin mbrojtes te Stefano Pioli. Nepermjet profilit ne Weibo, Jiangsu Suning … Read More

Biabiany: oferte e cmendur nga Jiangsu Suning ne Kine. Interi rikthehet ne merkato?

13/01/2017, 12:11 |

Mund te kete te reja ne merkaton ne hyrje per Interin.

Biabiany, i konsideruar nga Pioli si nje ‘xhol’ i besueshem, ka mare nje oferte te rendesishme nga Jiangsu qe ka rritur presingun per te bindur … Read More

Ne Japoni: “Oferte prej 9 milione eurosh nga Jiangsu per Nagatomon”, por ne Kine e mohon…

24/10/2016, 16:01 |

Ne shtypin Japonez, me sakte tek e perditshmja “Sports Hochi”, ne oret e fundit eshte folur per nje tratative te mundshme ndermjet Jiangsu Suning dhe Nagatomos.

Klubi kinez, i drejtuar nga te njejtet drejtues si ata … Read More

Gazzetta – Janari do te jete nje ‘lifting’ per skuadren. Dy blerje te sigurta, por kujdes edhe largimet…

15/10/2016, 10:15 |

Ne merkaton e Janarit skuadra e Interit do te pesoje nje lifting, kjo eshte e sigurte tashme.

Kete gje e konfirmon la Gazzetta dello Sport: “Do te blihet nje mbrojtes krahu dhe nje mbrojtes qendre, por … Read More