Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Kenedy

Jo vetëm Inter, edhe Barça në gjurmët e Kenedy.

05/03/2015, 9:49 |

Shumë vëzhgues evropian kanë mbetur të magjepsur me performancën e Kenedy, talenti brazilian i vitit ’96 që aktualisht i është lojtar i Flumineses. Shumë klas ka treguar i riu brazilian në kampionatin e fundit që u zhvillua në Amerikën Jugore për … Read More

Pedulla: “Inter, zgjedhja ne mbrojtje eshte Murillo-Dragovic. Lavezzi po, optimizem edhe per…”

27/02/2015, 0:49 |

Alfredo Pedulla ben nje permbledhje per merkaton zikalter, mes te tashmes, dhe te ardhmes per nje afat te gjate:

“Inter mendon per te ardhmen, me vemendje te madhe. Kualifikimi ne Europa League sjell ardhjen e FelipesRead More

Interi ne sulm per nje super talent brazilian: Ja kush eshte Kenedy! Tani mund te mbyllet…

17/02/2015, 0:06 |

Interi eshte gati per nje tjeter goditje te madhe ne sektorin e te rinjve. Zikalterit po mendojne shume per te ardhmen. Emri i ri eshte ai i brazilianit Kenedy, sulmues i ri i klasit 1996 i cili luan … Read More