Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

laxalt

Sosa: “Jo keq Laxalt! Ja kush jane karakteristikat e tij”

24/06/2013, 12:04 |

Emri i Diego Laxalt paraqet shum interes kur permendet ne ambjentet zikalter.

Ai eshte i gjithi per tu zbuluar, dhe Interi beson shum tek ai. Edhe tifozet zikalter e presin te tregoje talentin e tij, … Read More

VIDEO – Livaja humb penallti ne ndeshjen kunder Diego Laxalt

24/06/2013, 2:00 |

Sot jane vendosur perpara njeri tjetrit dy lojtare ne pronesi te Interit, ne Boterorin Under 20. Behet fjale per Diego Laxalt me Uruguay dhe Marko Livaja me Kroacine. Ndersa kujtojme se ishte ndeshja e pare e Kroacise U20 … Read More

Laxalt: “Endrra ime te luaj me Kovacic. Me Interin i dashuruar prej Mourinhos”

10/06/2013, 9:41 |

La Gazzetta dello Sport ka provuar te njohe me mire nje nga blerjet e reja te Interit: Diego Laxalt. Mesfushori uruguajan, ka ne dore bileten per ne Itali dhe sapo te perfundoje Boterori Under-20 do te filloje aventuren … Read More