Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,296 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Livaja humb penallti ne ndeshjen kunder Diego Laxalt

VIDEO – Livaja humb penallti ne ndeshjen kunder Diego Laxalt
Xhorxh Gellci

Sot jane vendosur perpara njeri tjetrit dy lojtare ne pronesi te Interit, ne Boterorin Under 20. Behet fjale per Diego Laxalt me Uruguay dhe Marko Livaja me Kroacine. Ndersa kujtojme se ishte ndeshja e pare e Kroacise U20 pa Mateo Kovacic, i cili kaloi menjehere tek ekipi kryesor. Kroacia ka arritur te fitoje me rezultatin 1-0, por ndeshja e Marko Livajes ka qene poshte mesatares. Ai ka humbur edhe nje penallti te cilin mund ta shikoni ne videon e me poshtme:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.