Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

radu

Flet ds i Genoas: “Radu dhe Valietti? Javen e ardhshme zyrtarizimi! Pinamonti ne anen tjeter…”

23/06/2018, 20:04 |

Ionut Radu dhe Federico Valietti jane gati per transferimin nga Inter te Genoa.

Konfirmimi vjen edhe nga vet drejtori sportiv i Genoas, Giorgio Perinetti qe ka folur rreth kesaj marreveshje. Keto jane fjalet e tij:

“Tratativa eshte ne nje … Read More

Di Marzio – Merkato, Inter dhe Genoa po mbyllin marreveshjen per Radu e Valietti: ja detajet

21/06/2018, 20:12 |

Eshte nje Inter me te vertete aktiv ne merkato.

Aktiv si ne hyrje ashtu edhe ne dalje me zikalterit qe po pregaditen te presin Radja Nainggolan ne Milano kurse ne anen tjeter po merren edhe shitjet, sidomos te lojtareve te … Read More

Plusvalencat dhe lista UEFA, Ausilio e Gardini ne takim me Zhang: largohen Eder e Candreva?

16/06/2018, 13:06 |

Dje ne Milano ka pasur nje takim me protagonist edhe Steven Zhang, Piero Ausilio dhe Giovanni Gardini.

Eshte folur per plusvalencat qe duhen bere brenda 30 qershorit dhe per limitimet e listes se Champions pas vendimeve te UEFA sa i … Read More

CdS – Radu-Valietti largohen per 13 milione. Salcedo-Serpe te Interi, Emmers dhe Pinamonti…

15/06/2018, 16:35 |

Radu dhe Valietti te Genoa per nje total prej gati 13 milione euro dhe me te drejte ri-blerje.

Kete konfirmon gazeta romane Corriere dello Sport qe pastaj thekson perfshirjen ne tratative edhe te kartoneve te Eddy Salcedo dhe Laurens Serpe … Read More

Inter, nje ndihme nga Genoa per bilancin? Takim mes klubeve: dy emra ne pjate

02/06/2018, 19:00 |

Ne shtepine e Interit po vazhdohet te punohet per te realizuar plusvalenca per FPF.

Dhe per t’i realizuar keto plusvalenca dirigjenca zikalter nuk deshiron qe t’i prek lojtaret me te rendesishem te ekipit por do te tentoj t’i realizoj ato … Read More