Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Thohir: “Syte tek mua? Eshte normale. Do te jem ne derby, sot rezultati…”

Thohir: “Syte tek mua? Eshte normale. Do te jem ne derby, sot rezultati…”
Donald Elmazi

I intervistuar nga Inter Channel, presidenti i Interit Erick Thohir analizon keshtu barazimin e marre kunder Sampdorias: “Kam pare me te vertet nje super publik, eshte i pabesueshem gjithe ky entuziasem -thote- Ishte e bukur te takoje ish lojtaret para ndeshjes, shume prej tyre i kane dhene shume ketij klubi, jane te gjithe ne histori. Skuadres i thash qe do te jem ketu per derbyn. Futbolli eshte ky, ka dicka te bukur te lidhur me emocionet dhe nje pjese te lidhur me rezultatet qe duhet te plotesojne punen. Sot pashe nje skuader te mire ne pjesen e pare, duhet te bejme me mire sec beme ne pjesen e dyte. Telekamerat ishin fokusuar tek mua? Po e kam vene re. Po eshte normale. Pranojme rezlutatin dhe punojme per ndeshjen tjeter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.