Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

801 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Times – Joao Mario, West Ham ka vendosur per te ardhmen e portugezit: lajme te keqija per Interin

Times – Joao Mario, West Ham ka vendosur per te ardhmen e portugezit: lajme te keqija per Interin
Inter Club Staff

Ne fillim u duk se Joao Mario tek West Ham do te ishte shitja e radhes nga ana e Interit per te cilen zikalterit do te pendoheshin.

Nisja e mire e portugezit beri qe tifozet te mendonin pikerisht kete ne fillim, por me pas, Joao Mario nuk ka bere me lajm, me perjashtim te ndeshjes se tij te fundit ku mori mjaft komplimenta nga tranjeri i tij dhe shoket e skuadres sepse zhvilloi nje ndeshje te mire.

Gjithesesi, duket se West Ham ka vendosur se cfare do te beje ne te ardhmen me lojtarin dhe nuk ka lajme te mira per Interin aspak.

Related image

Sipas Times ne Mbreterine e Bashkuar, Joao Mario do te rikthehet tek Interi ne fund te sezonit.

Mesfushori portugez ka luajtur me mire se gjysmen e par te sezonit tek Interi ne Angli, por nuk i ka bindur ende Hammers qe te bejne nje oferte me te larte se oferta e pare.

Kujtojme qe oferta e pare e West Ham per Interin ka qene vetem 14 milione euro por qe eshte refuzuar menjehere nga Interi.

Gjithesesi, vendimi nuk eshte mare ende plotesisht, por me te gjitha gjasat, nese Joao Mario nuk ben nje mbyllje sezoni fenomenale, ai do te rikthehet tek Interi ne vere.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.