Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,033 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Torino-Inter, 23 te grumbulluar nga Mazzarri. Mungon Campagnaro dhe Ricky

Torino-Inter, 23 te grumbulluar nga Mazzarri. Mungon Campagnaro dhe Ricky
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri ka grumbulluar 23 lojtare per Torino-Inter, ndeshje e vlefshme per javen e tete te Serise A. Mungojne Hugo Campagnaro dhe Ricky Alvarez. Mbrojtesi argjentinas ka pesuar nje demtim muskular ne kofshen e djathte ne stervitjen e sotme, prandaj nuk do udhetoje ne stervitje. Priten te kryen kontrollet per te percaktuar shkallen e demtimit. Ndersa Ricky Alvarez nuk ka mundur te rekuperohet nga demtimi ne kavilje. Ja lista e plote:

Portiere: 1 Samir Handanovic, 12 Luca Castellazzi, 30 Juan Pablo Carrizo;

Mbrojtes: Jonathan, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 18 Wallace, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 31 Alvaro Pereira, 35 Rolando, 54 Isaac Donkor, 55Yuto Nagatomo;

Mesfushore: 10 Mateo Kovacic, 13 Fredy Guarin, 16 Gaby Mudingayi, 17Zdravko Kuzmanovic, 19 Esteban Cambiasso, 21 Saphir Taider, 90 Patrick Olsen;

Sulmues: 7 Ishak Belfodil, 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.