Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,738 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

TS – Balotelli-Inter: Po apo Jo?

TS – Balotelli-Inter: Po apo Jo?
  • On 22/07/2016, 11:31

Mario Balotelli perseri zikalter? Dje TuttoSport raportoj se kjo eshte kerkesa e re e Mancinit, i cili sipas tyre deshiron perseri sulmuesin italian.


Per Balotellin Inter do jete treni i fundit per rikthimin. Do pershtatej shume mire me 4-2-3-1 e Mancinit dhe mund te vinte me 0 euro nga Liverpool, te cilet duan te lirohen nga paga e tij prej 6 milion euro ne sezon. Por problemi qendron tek tifozet e Inter te cilet nuk e duan rikthimin e tij ne Milano, dhe per te nderruar mendjen e tyre nuk do mjaftonin as shume gola. Pa harruar dhe nivelin e sjelljes se tij por edhe formen e dobet qe e ka mberthyer prej kohesh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.