Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

57 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Under 19, zikalterit shenojne: Gol per Benassin dhe Garritanon

Under 19, zikalterit shenojne: Gol per Benassin dhe Garritanon
Xhorxh Gellci

Italia U-19 ka barazuar 3-3 kunder Rusise duke mos u kualifikuar per fazen finale te Uefa Under 19 Championship 2013. Nderkohe buzeqesh Interi pasi dy nga lojtaret e rinj qe ne sezonin qe perfundoj kane luajtur dhe me ekipin e pare kane shenuar. Ne fillim Garritano, me pas Benassi pikerisht nga nje asist i Garritanos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.