Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,483 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vialli ngre ne qiell Alvarez: “Te shtunen me shume rekuperime se…”

Vialli ngre ne qiell Alvarez: “Te shtunen me shume rekuperime se…”
Ardis
  • On 16/09/2013, 13:58

Gianluca Vialli, ish lojtar, sot opinionist te Sky Sport, zbulon pershtypjet qe i ka lene Interi i ri i Walter Mazzarrit“Mund te thuhet qe ky eshte Interi i Mazzarrit; ne krahasim me vitin e shkuar Interi ishte me i kujdesshem ne fazen mbrojtese. Me pas luan me qete dhe me agresive, shembulli eshte Ricardo Alvarez qe kunder Juventusit ka rekuperuar shume topa. Besoj se kjo skuader eshte e destinuar te permisohet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.