Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,469 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Balotelli nje sportist model: argetohet ne Mykonos mes cigareve dhe kokteileve

VIDEO – Balotelli nje sportist model: argetohet ne Mykonos mes cigareve dhe kokteileve
Andi Prifti

Eshte 22 vjeç, ka fituar shume ne karriere (e dime te gjithe skuadren me te cilen i ka fituar), mbase eshte nga ata lojtare te destinuar per te qene te pakujdesur. Mario Balotelli, kete here me pushime ne Mykonos, eshte filmuar nga kamerat e MykonosTv me qendrime tipike te nje modeli sportiv si ai: me cigare ne goje dhe kokteil ne dore. Tek Milani jane te bindur se Balotelli ka ndryshuar…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.