Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,904 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Guinness Cup, Inter-Juventus, Alverez gol pas nje super aksioni!

VIDEO – Guinness Cup, Inter-Juventus, Alverez gol pas nje super aksioni!
Inter Club Staff

Ne keto momente po luhet ne Miami ndeshja e vlefshme per Guinness Cup, Inter-Juventus.

Interi ka bere nje pjese te pare mjaft te mire duke dominuar dhe duke i lene shum pak hapsira kundershtareve. inter.al sjell tek ju videon e golit te Ricky Alvarez.

Video eshte pak me poshte:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.