Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

482 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi tenton Baselli-n: ne tryeze edhe gjysma tjeter e kartonit te Livaja-s?

Interi tenton Baselli-n: ne tryeze edhe gjysma tjeter e kartonit te Livaja-s?
Ardis
  • On 04/11/2013, 15:09

Interi po tregon shume interes per performancat e Daniele Baselli, mesfushor i Atalantes, dhe mund te provoje qe te transferoje lojtarin qe ne janar. Duke futur ne tratativa gjysmen tjeter te kartonit te Livaja-s. Sulmuesi kroat eshte ne bashkepronesi midis ketyre dy ekipeve qe nga janari i kaluar, ne tratativat per te marre Schelotto-n, dhe, sipas TuttoAtalanta.com, ne janar 2014 Interi mund te shese edhe gjysmen e vet te kartonit drejt Atalantes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.