Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 8, 2022

Scroll to top

Top

562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vieri, cfare fjalesh per Interin: “Zikalterit po luajne nje futboll te madh: qe prej dites qe kam pare ne fushe…”

Vieri, cfare fjalesh per Interin: “Zikalterit po luajne nje futboll te madh: qe prej dites qe kam pare ne fushe…”
Inter Club Staff

Christian Vieri kohet e fundit ka ndryshuar komplet kurs ne lidhje me Interin dhe kjo gje vihet re fare mire edhe ne deklaratat e tij.

I ‘zoti’ i Bobo TV, kesaj radhe, ndryshe nga Cassano, e ka mbushur Interin plot me fjale te bukura per fitoren e radhes.

Ai eshte ndalur me se shumti te ndeshja ndaj Cagliarit, dhe ka theksuar se si ne 35 minutat e fundit te ndeshjes ne fushe ka pasur vetem nje skuader.

“Ne 35 minutat e fundit Interi ka dominuar. Cagliari nuk ka dale kurre nga zona e saj. Kush e pa ndeshjen, e di.”

“Mund te kishte perfunduar edhe 2-0 apo 3-0. Mua Interi me pelqen shume. Ne kete sezon ka bere me shume ndeshje te bukura se sa te shemtuara.”

“Ne keto tre muaj, qe kur eshte futur Eriksen ne fushen e lojes, kam pare vetem ndeshje me kualitet te larte. E mbani ndeshjen ndaj Juves?

“Per mua Interi po ben nje futboll te madh dhe e gjitha eshte merite e lojtareve dhe e Contes ne radhe te pare.”

“Ne nje vit e gjysem, Antonio praktikisht ka fituar kampionatin. A e dini cfare arritje e madhe eshte kjo? Dhe e ka merituar ne fushe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.