Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,316 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vietto: “Mendoj te bej mire ketu, por me nje oferte…”

Vietto: “Mendoj te bej mire ketu, por me nje oferte…”
Bujar Berishaj

Luciano Vietto eshte tashme ylli i Villarreal dhe sot deshiron qe te le shenje me Nendetesen e Verdhe kunder Real Madrid.

“Te shenosh nuk eshte nje obsesion – ka thene per As-. Ta bej ne Bernabeu do te ishte bukur, me mungon vetem kjo, por rendesi kane vetem fitoret.”

Vietto ka qene i lidhur me vet Real Madrid, Liverpool por edhe me Interin. “Para se te gjithash mendoj te bej mire me skuadren time, pastaj ne rast se do te arrij ndonje oferte duhet te jete e mire si per mua ashtu edhe per skuadren.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.