Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

772 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

WM, nuk ka doreheqje. Thohir tani e konfirmon…

WM, nuk ka doreheqje. Thohir tani e konfirmon…
Bujar Berishaj

Thohir ka thene qe do t’i jap edhe nje shans te ri Mazzarrit.

Tani, sic raporton Sky, duhet te gjindet nje zgjidhje me pune. Mazzarri nuk do te jap doreheqje, ai do te punoj dhe do te provoj te gjej nje zgjidhje, duke kerkuar ti drejtoj te gjithe ne nje drejtim.

Tekniku ka provuar qe te tregoj nje reagim me shtypin, duke kerkuar nje kunder te gjitheve ne menyre qe te perforcoj grupin dhe te jap nje goditje. Pastaj dje me Violan eshte pare shume pak ne fushe. Pas pushimit te ndeshjeve ndrkombtare nuk mund te gabohet edhe ne sfiden e veshtire kunder Napolit, ish-skuadren e teknikut.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.