Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,407 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zyrtare: Frank de Boer nuk eshte me trajner i Inter. Skuadren e drejton Vecchi…

Zyrtare: Frank de Boer nuk eshte me trajner i Inter. Skuadren e drejton Vecchi…
  • On 01/11/2016, 13:56

Ka ardhur komunikata zyrtare e klubit per shkeputjen e kontrates se Frank De Boer:

“Fc Internazionale Milano zyrtarizon se mengjesin e sotem ka shkeputur kontraten me trajnerin Frank de Boer. Momentalisht skuadra i kalon teknikut te Primavera Stefano Vecchi, i cili do jete ne pankinen zikalter per ndeshjen e se enjtes ne Europa League kunder Southampton. Shoqeria zikalter falenderon Frank dhe stafin e tij per punen e kryer ne klub. I urojme me te mirat per te ardhmen. Persa i perket te rejave per guiden e skuadres do publikohen me vone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.