Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zyrtare – Biraghi dhe Manaj tek Pescara: ja formula…

Zyrtare – Biraghi dhe Manaj tek Pescara: ja formula…
  • On 11/07/2016, 19:41

“F. C Inter zyrtarizon kalimin e mbrojtesit Cristiano Biraghi tek Pescara me titull definitiv”.

Tek Pescara do kaloje me huazim te thjeshte edhe sulmuesi Rey Manaj. Kjo eshte komunikata nga klubi zikalter, te cilet pasi moren Gianluca Caprari, realizuan keto dy operacione me skuadren e sapongjitur ne Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.