Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

774 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Bolingbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i Interit…

ZYRTARE – Bolingbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i Interit…
Bujar Berishaj

Eshte zyrtare. Michael Bolignbroke eshte Kryeshefi Ekzekutiv i ri i F.C. Internazionale.

Ne faqen zyrtare te klubit zikalter presidenti Erick Thohir pershendet ardhjen e ish-dirigjentit te Manchester United. Keto jane fjalet e manjatit: “Une jam jashtezakonisht i kenaqur per te sjell tek Inter nje menaxher me eksperience, ekspertize, dhe profesionist si Bolingbroke.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.