Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

632 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ZYRTARE – Interi vazhdon te peshkoje ne Belgjike: Tibo Persyn firmos me zikalterit!

ZYRTARE – Interi vazhdon te peshkoje ne Belgjike: Tibo Persyn firmos me zikalterit!
Inter Club Staff

Interi vazhdon te beje nje pune teper te madhe ne forcimin e klubit me lojtare te rinj dhe premtues.

Jo vetem Ausilio eshte shume aktiv ne merkato, por edhe drejtuesit e sektorit te te rinjve dhe ata te zbulimit te talenteve po sigurojne lojtare qe mund ti sherbejne kauzes se Inter Primaveres apo edhe me te rinjve ne moshe.

Ashtu si tregon Transfermarkt.it, Interi po vazhdon te peshkoje te rinj ne Belgjike.

Pas Zinho Vanheusden, Xian Emmers, Flor Van den Eynden, nga Belgjika ja tek vjen i riu i talentuar, mbrojtes krahu, Tibo Persyn, titullar i kombetares belge U17.

Ja dhe postimi origjinal i Transfermarkt.it: 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.