Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

83 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Garritanos: “Interi dhe Cesena duhet të zgjidhin çështjen e bashkëpronësisë”

Agj. i Garritanos: “Interi dhe Cesena duhet të zgjidhin çështjen e bashkëpronësisë”
Arbios Kryeziu

Intervistuarnga Fcinternews.it, agjenti i sulmuesit të Primaveras, Luca Garritano foli për të ardhmen e klientit të tij: “Në sezonin e ri ai do të huazohet, sepse për një lojtar të moshës së tij është shumë e rëndësishme të luaje sa më shumë minuta në fushe”- tha Jerry Piccolillo. “Por së pari, duhet të zgjidhet çështja e bashkëpronësise në mes Cesenas dhe Interit. Gjithsesi unë do të bisedoj me udhëheqësit e Interit nese ata duan të blejnë edhe gjysmën tjeter të kartonit të tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.