Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Arbios Kryeziu

Arbios Kryeziu

Arbios Kryeziu

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Arbios Kryeziu

Inter vs Real Madrid: Formacionet e mundshme

10/08/2013, 12:54 |

Interi sot ne darke, ne oren 20:00 do te luaje nje miqesore luksi me Real Madridin. inter.al sjell tek ju formacionet te mundeshme te kesaj ndeshje qe premton spektakel: Inter(3-5-1-1): Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus; Nagatomo, Guarin, Cambiasso, Kuzmanovic, Pereira; … Read More

Liverpool in pole position to land £8m Ajax star

01/07/2013, 23:53 |

The Daily Star claims Ajax have brought forward plans to sign a replacement for the versatile 24-year-old, who can play at either right back, centre back or in centre midfielder. Frank De Boer’s side have been given permission to speak to … Read More

Sky – Agjenti i Nainggolan është ende duke pritur një tjeter ofert për klientin e tij

13/06/2013, 17:09 |

Përpjekjet e Interit për transferimin e Nainggolan sot filluan me një seriozitet shume më të madh. Branca takoi presidentin e Cagliarit, Massimo Cellino për të biseduar më shumë rreth transferimit të Raxhia Nainggolan.

Por sipas Sky … Read More

Kombëtaret: 353 minuta për lojtaret zikalter

12/06/2013, 12:38 |

Interi e ka mbyllur kete sezon tashme, dhe eshte ne pritje te fillimit te sezonit te ri, por disa lojtare nuk i kane mare ende pushimet per shkak se jane te grumbulluar me kombetaret e tyre. Disa prej … Read More

CdS: “Obi mund të shitet tek Newcastle”. Agjenti i tij mendon ndryshe.

05/06/2013, 12:24 |

Il Corriere dello Sport hedh dyshime mbi të ardhmen e Joel Obit tek Interi. Mesfushori nigerian është shëruar plotësisht nga lëndimi që i kushtoi atij me një sezon larg fushes por ai tani është gati të luftoje për … Read More

Ds i Corinthians: “Paulinho kushton 20 milionë”

05/06/2013, 11:57 |

Drejtori sportiv i Corinthians, Duilio Monteiro Alves për “La Gazzetta dello Sport” foli rreth të ardhmes së Paulinhos: “Është shumë e vështirë që ne të mbajm Paulinhon edhe për një sezon. Për atë jan të interesuar shumë klube … Read More

Edhe Interi futet në garë për super talentin anglez (Video)

03/06/2013, 16:42 |

Sipas Gazzeta dello Sport, Interi mund të ketë një tjetër Ince në historinë e tij. Pas të madhit Paul Ince, Interi dëshiron edhe të birin Thomas Ince. Ai është një lojtar shumë i talentuar me një të ardhme … Read More

Edhe Interi pas Alvaro Negredos

02/06/2013, 12:49 |

Ylli i Sevillas, Alvaro Negredo është gati të largohet nga “Ramón Sánchez Pizjuán”. Në sezonin e ri ai pritet të luaje në Serie A. Interi dhe Fiorentina jane dy ekipet që kane treguar interesim më të madh për … Read More

Agj. i Garritanos: “Interi dhe Cesena duhet të zgjidhin çështjen e bashkëpronësisë”

01/06/2013, 20:05 |

Intervistuarnga Fcinternews.it, agjenti i sulmuesit të Primaveras, Luca Garritano foli për të ardhmen e klientit të tij: “Në sezonin e ri ai do të huazohet, sepse për një lojtar të moshës së tij është shumë e rëndësishme të … Read More

GdS – Me Thohir, objektiva te ri: Sanchez dhe Kondogbia

01/06/2013, 11:56 |

Sipas Gazzetta dello Sport, në rast të hyrjes së partnerëve indonezian në klub, Interi do të rikthehet me një super merkato. Sipas GdS, me ardhjen e Thohir në familjen ZiKalter, objektivat e Interit do të jenë Kondogbia nga … Read More

Agjenti i Paulinhos: “Interi? Nuk ka asgjë konkrete”

31/05/2013, 23:30 |

Giuliano Bertolucci, agjenti i Paulinhos foli shkurtimisht për mikrofonat e calciomercato.it rreth gjendjes së klijentit të tij i cili ka kohe që është duke u ndjekur nga Interi: “Akoma nuk ka asgjë konkrete por gjithmonë egziston mundësia.”

Read More

Supermerkato: Nainggolan, Isla, Zuniga, Basta, Gila, Bianchi dhe Belfodil

31/05/2013, 22:28 |

Thuhet se Walter Mazzarri ka përpiluar një listën me emrat e lojtarve që do tek Interit. Objektivi i parë është Radja Nainggolan.

Mazzarri tashmë ka identifikuar pikat e dobëta te ekipit dhe dëshiron që së bashku me … Read More