Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

375 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Inter, goditje tek Parma: vjen i riu Cerri

GdS – Inter, goditje tek Parma: vjen i riu Cerri
Ardis
  • On 04/07/2013, 13:47

Interi ka bere nje blerje tek te rinjte e Parmes, nje nga me te miret dhe te rendesishmit. Quhet Alberto Cerri, sulmues i vitlindjes 1996 qe sapo ka fituar skudeton ne kategorine ku luan te drejtuar nga Cristiano Lucarelli. Ne kombetaren italiane eshte i perfshire tek kategoria e Under 17 ne drejtimin e Zorattos, Cerri ka nje fizik alla Vieri dhe nuhatje shume te mire per gola. Dhe pavaresisht moshes se re ka debutuar ne Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.