Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Guarin: “Gjithcka eshte sqaruar me Mazzarrrin, tani te synohet titulli. Real dhe Valencia…”

Agjenti i Guarin: “Gjithcka eshte sqaruar me Mazzarrrin, tani te synohet titulli. Real dhe Valencia…”
Ardi Deda

I pyetur nga Gianluca di Marzio, Marcelo Ferreyra, agjenti i mesfushorit zikalter Fredy Guarin ka folur per javet e fundit te perjetuar nga klienti i tij: “Guarin eshte shume i kenaqur qe ka qendruar tek Inter. Kemi gjetur nje zgjidhje qe i ka bere te gjithe te lumtur. Mazzarri dhe Guarin jane qartesuar, jane takuar dhe ka harmoni absolute”.

Ferreyra i pyetur per nje shitje te mundshme ne janar pergjigjet: “Nuk ka asgje per te folur per Real Madrid dhe Valencia. Guarin nuk kerkon skuader: tek Inter eshte i lumtur, si gjithmone. Dhe e ardhmja e tij eshte zikalter. Shpresojme qe te synohet skudeto, eshte ajo qe deshiron Guarin.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.