Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

514 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies – Inter-Verona, ja koeficentet e ndeshjes. Fitorja e Hellas kuotohet me 18!

Bookies – Inter-Verona, ja koeficentet e ndeshjes. Fitorja e Hellas kuotohet me 18!
Inter Club Staff

Interi do te luaje ndaj Verones kete te shtune ne prag te pashkeve ne oren 15:00 ne Meazza. 

Sado e lehte te jete ne leter kjo ndeshje, Interi ka treguar kete sezon se skuadrat e vogla i vuan shume.

Kete gje e tregojne barazimet me Spal dhe Crotonen ne Meazza ne fazen e dyte qe askush nuk do i kishte menduar.

Bipolariteti i Interit tregohet sidomos kur zikalterit perballen me skuadrat qe jane ne vendet e para te klasifikimit e ku ndaj te cilave ben paraqitje shume te mira gje qe nuk ndodh me te voglat.

Interi ne fakt ende nuk ka humbur asnje takim direkt ndersa ne fushen e veshtire te Sampdorias ku ka dale e mundur Juventus, Milani e shume te tjera, arriti te fitonte me rezultatin tenistik 0-5.

Kete te shtune, me 31 mars, ne Meazza zikaterit do presin Hellas Verona.

Related image

Snai, kompania e basteve italiane ke publikuar koeficentet e kesaj ndeshje per te gjithe ‘bastexhinjte’ tregon FcInterNews.it. 

Zikalterit jepen super favorit ne kete ndeshje dhe nje fitore e mundshme e Interit kuotohet me koeficentin 1,14.

Nderkohe nje X i mundshem kuotohet me koeficentin 8.

Nje fitore e Hellas Verona kuotohet me koeficentin 18.

Per ekspertet e basteve ne Meazza nuk do te kete shume histori, te pakten ne leter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.