Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

VIDEO – Ndeshje per tu harruar ajo e Cancelos me Porgualine: Mer karton te kuq ndaj Hollandes!

VIDEO – Ndeshje per tu harruar ajo e Cancelos me Porgualine: Mer karton te kuq ndaj Hollandes!
Inter Club Staff

Joao Cancelo ka qene nje nga notat me pozitive tek Interi i ketij sezoni. 

Me paraqitjet e tij te mrekullueshme Joao ka bere per vete te gjithe popullin zikalter te cilet deshiren me te madhe ne merkaton e veres kane blerjen e tij.

Por sot, Joao Cancelo, ndryshe nga ndeshjet me Interin, eshte treguar pak agresiv dhe jo i qete ne fushen e lojes me Portugaline ndaj Hollandes.

Ai, mbase i ndikuar edhe nga rezultati teper frustrues 0-3 i ndeshjes per miqete, ka mare nje karton te kuq qe ne minuten e 60.

Ne fakt, kane qene dy kartona te verdhe ato qe e kane cuar Cancelon me shpejt se shoket e skuadres ne dushet e stadiumit.

Image result for cancelo portugal

Ky karton i kuq eshte shume i pazakonte per Cancelon sepse ai tek Interi edhe kartonat e verdhe i ka pasur shume te paket dhe zakonisht eshte nje futbollist shume korrekt ne fushen e lojes.

Me poshte mund te shikoni edhe videon me momentin kur Cancelo denohet nga arbitri i ndeshjes.

VIDEO E KARTONIT TE KUQ TE CANCELOS:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.