Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Botta: “Dua golin. Roma? Ndeshje e veshtire, por ne…

Botta: “Dua golin. Roma? Ndeshje e veshtire, por ne…
Ardi Deda

Per mikrofonat e Inter Channel, na sjell me afer ndeshjen kunder Romes me fjalet e tij Ruben Botta: “E dime qe eshte nje ndeshje shume e rendesishme. Eshte nje fushe e veshtire, por jemi te vetedijshem qe duhet te bejme ndeshjen tone. Roma eshte nje skuader qe kerkon gjithmone te imponoje lojen, sidomos ne fushen e saj. Ne nderkohe kemi punuar pergjate gjithe javes dhe dime si ti perballojme”. Dhe per situaten qe po kalon Botta: “Une perpiqem te bej gjithmone ate qe me thote trajneri dhe te ndihmoj skuadren. Si do te doja te shenoja? Nuk me intereson si do te shenoj: qofte me goditje me koke, qofte ne cfaredo menyre tjeter, per mua nuk ka rendesi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags